niedziela, 27 marca 2011

Upadek Hey!

Jak już zapewne wiecie Hey! w najbliższym czasie nie będzie produkowało ubrań....
Wiecie też o nowym menu , które w świat gry wejdzie już na początku kwietnia,
Trzymamy kciuki

Brak komentarzy: