niedziela, 27 marca 2011
Upadek Hey!
Jak już zapewne wiecie Hey! w najbliższym czasie nie będzie produkowało ubrań....
Wiecie też o nowym menu , które w świat gry wejdzie już na początku kwietnia,
Trzymamy kciuki
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz